Ermenegildo Zegna UOMO

Ermenegildo Zegna UOMO

Jeśli interesują cię męskie perfumy, które będą jednocześnie odzwierciedlały twój silny charakter i niebywałą pewność siebie, ale także mówiły o nowoczesności i wyjątkowym stylu utrzymanym w eleganckim tonie - mamy coś dla ciebie. Ermenegildo Zegna UOMO - właśnie ta kompozycja zapachowa łączy w sobie wszystko to, czego szukasz. To jeden z wielu zapachów pochodzących spod ręki mistrza mody męskiej.

Ermenegildo Zegna UOMO to zdecydowanie kompozycja zapachowa, która idealnie odzwierciedla naturę oraz nawyki nowoczesnego, świadomego siebie mężczyzny, który odważnie sięga po to, co świat mu daje. Każdy, kto pokocha od pierwszego użycia Ermenegildo Zegna UOMO, z pewnością ma pełną kontrolę nad tym, jakie decyzje podejmuje i jak wygląda radzenie sobie z nimi w rzeczywistości. Woda toaletowa Ermenegildo Zegna UOMO w niebywały sposób łączy w sobie naturalne substancje i innowacyjność. To niecodzienne połączenie tradycji i luksusu, dzikiej natury i stonowanego mężczyzny. Idealnie pasuje do eleganckiego mężczyzny w średnim wieku, który ceni sobie elegancję dobrze skrojonego garnituru, który ceni sobie swój spokój i podąża własną drogą ku wybranemu przez samego siebie celowi. W pewnym stopniu można by zobrazować tu samego Bonda, Agenta Jej Królewskiej Mości, który łączył w sobie tradycję i nowoczesną elegancję, roztaczając wokół siebie tajemnicę, ale także naturalność i delikatność.


Zapach Ermenegildo Zegna UOMO został opracowany przez samego Alberto Morillas, który w swoim portfolio ma takie skarby jak m.in. Giorgio Armani Sensi czy Calvin Klein CK One. W swoim najnowszym dziele połączył w jedno dwa niebywale silne składniki - szlachetnego cytrusa naturalnego pochodzenia oraz niepowtarzalnej fiołkowej nuty kwiatowej, która jest wyrobem dzisiejszej nowoczesnej nauki. To właśnie dzięki połączeniu w jedno takiej dawki mocy Ermenegildo Zegna UOMO jest prawdziwą eksplozją pewności siebie i mocy, męskości, zdecydowania i siły. Morillas zdołał skomponować wyrażający jednocześnie nieopanowane napięcie, które wciąż możemy zaobserwować między siłą a światłem. Okazuje się, że umiejętne połączenie tych nut ręką mistrza prowadzi do zaprezentowania kuszącej świeżości i nieocenionego kunsztu. Męskie perfumy Ermenegildo Zegna UOMO są doskonałym rozwiązaniem na ciepłe wiosenne dni i letnie miesiące.


Woda toaletowa Ermenegildo Zegna UOMO jest dostępna w 3 rozmiarach: 30 ml, 50 ml oraz 100 ml. Zamknięta została w oryginalnej pionowej buteleczce podobnej do stałego filara szklanego wieżowca poprzecinanego dla zachowania równowagi energicznymi żłobieniami. Projekt ten stanowi pewnego rodzaju pomnik nowoczesnej męskości. Wkrótce po ukazaniu się samej wody toaletowej na rynku pojawiła się cała linia Ermenegildo Zegna UOMO: płyn po goleniu, balsam po goleniu, szampon oraz żel pod prysznic dla mężczyzn.