rezerwacja

Skosztuj kuchni staropolskiej

Kolacja we dwoje, spotkanie z bliskimi – niezależnie od okazji, pobyt w staropolskiej karczmie z pewnością będzie udany. Wszystko to za sprawą potraw przyrządzanych wedle tradycyjnych receptur.

Restauracja staropolska w Warszawie

A gdyby tak na nowo spróbować tradycyjnych polskich potraw? Sarna, kaczka czy królik niegdyś gościły na stołach podczas najważniejszych uroczystości. Obecnie coraz więcej osób woli zaskoczyć gości kuchnią orientalną, ale warto od czasu do czasu wrócić do korzeni i postawić na sprawdzone, a przede wszystkim smaczne potrawy. Która karczma w Warszawie jest godna polecenia? Z pewnością wizyta w Karczmie u Dedka pozostawi u Państwa miłe wspomnienia. Bogate menu restauracji, fachowa obsługa, a także ludowy klimat to jedne z największych zalet tego miejsca.

Wyjątkowa karczma w Warszawie

Karczma u Dedka to restauracja staropolska w Warszawie, obok której nie sposób przejść obojętnie. Ludowy klimat widać tutaj w każdym elemencie dekoracji, natomiast pyszne, tradycyjne polskie dania z pewnością przypadną do gustu każdemu. W menu lokalu znajdziemy nie tylko dania główne, ale także przystawki, desery oraz wyborne trunki. Warto skosztować śledzi, smalcu, mięs i wędlin własnego wyboru, czy też skusić się na gorący jabłecznik z lodami. Tutaj każdy wielbiciel kuchni polskiej znajdzie coś dla siebie. Restauracja obsługuje także imprezy okolicznościowe oraz wesela, a wesołe biesiady z muzyką na żywo zachęcają do wspólnej zabawy wszystkich mieszkańców okolicznych domów. Zapraszamy do Karczmy u Dedka przy al. Zielenickiej!

Sukces! Wiadomość została wysłana.