rezerwacja

Wesele w karczmie

Organizacja wesel w Warszawie to trudne i czasochłonne zadanie. Jedną z najtrudniejszym decyzji do podjęcia jest wybór lokalu, w którym odbędzie się przyjęcie weselne. Czym zaskoczyć gości? Jakie menu wybrać? To tylko kilka z pytań, które zadaje sobie przyszła para młoda.

Wyjątkowe miejsce na wesele w Warszawie

Ślub to ważne wydarzenie w życiu każdego z nas, dlatego trzeba zadbać o odpowiednią oprawę w tym magicznym dniu. Bogata oferta lokali nie zawsze idzie w parze z ich atrakcyjnością. Warto zatem poświęcić nieco czasu, aby wybrać restaurację, która spełni nasze oczekiwania. Godne polecenia miejsce na wesele w Warszawie to staropolska karczma. Ludowy klimat z pewnością przypadnie do gustu gościom weselnym. Na co dzień wielu z nas gustuje w kuchniach z różnych zakątków świata, zatem powrót do korzeni na pewno zaskoczy, ale przede wszystkim ucieszy naszych bliskich. Jeśli wesele, to w staropolskim klimacie i z przytupem!

Tradycyjne przyjęcie weselne

Organizacją wesel w Warszawie zajmuje się m.in. Karczma u Dedka. To miejsce z klimatem, oferujące gościom staropolską kuchnię i oryginalne wnętrza. Tutaj każdy poczuje się jak na tradycyjnym weselu, a wspólne biesiadowanie potrwa do białego rana! Klienci restauracji mają do wyboru aż 3 wersje menu weselnego, a właściciele karczmy zapewniają możliwość indywidualnych modyfikacji każdego z jadłospisu. Oczywiście, dla dzieci przygotowano specjalną ofertę. Tutaj nawet mały niejadek z chęcią skosztuje naszych przysmaków. Karczma u Dedka mieści się przy al. Zielenieckiej. Restauracja organizuje wesela do 90 osób.

Sukces! Wiadomość została wysłana.