rezerwacja

Organizacja chrzcin w restauracji

Coraz więcej osób decyduje się na organizację przejęcia z okazji chrzcin dziecka w restauracji. Dzięki temu rozwiązaniu można skupić się na spotkaniu z bliskimi, bez konieczności spędzania wielu godzin w kuchni. Jak znaleźć odpowiednią restaurację na chrzciny w Warszawie?

Chrzciny w staropolskiej restauracji

Przyjęcie z okazji chrzcin to doskonała okazja do spotkania się z rodziną. Takie wydarzenie wymaga odpowiedniej oprawy, a przede wszystkim wyjątkowego menu. Elegancka restauracja to jedno z najczęściej wybieranych miejsc przez młodych rodziców. Oczywiście, każde rozwiązanie ma swoje plusy i minusy. Warto jednak zaskoczyć bliskich i zastanowić się nad zaproszeniem ich do staropolskiej karczmy. W takim miejscu każdy czuje się swobodniej, z kolei tradycyjne polskie potrawy na pewno przypadną do gustu zarówno młodszym, jak i nieco starszym członkom rodziny.

Według staropolskiej tradycji

Karczma u Dedka to idealna restauracja na chrzciny w Warszawie. Lokal ten obsługuje imprezy do 90 osób, zapewniając wszystkim profesjonalną obsługę. W ofercie karczmy na tę okazję znajdziemy różne wersje zimnych przekąsek, dań głównych, deserów oraz napoi. Kilka wersji menu pozwoli wybrać jadłospis, który będzie odpowiadał możliwościom finansowym młodych rodziców, jak i ich gustom kulinarnym. Karczma u Dedka to miejsce, w którym można skosztować takich specjałów, jak m.in. golonka, smalczyk z jabłkiem czy śledź po kaszubsku. Odpowiedni wystrój wnętrz, a także doskonała lokalizacja na skraju Parku Skaryszewskiego zapewnią gościom mile spędzony czas. W przerwie między posiłkami można udać się na krótki spacer – w końcu zabawa na świeżym powietrzu zwiększa apetyt! Zapraszamy!

Sukces! Wiadomość została wysłana.