rezerwacja

Tradycyjne smaki polskiej kuchni

Francuska, hiszpańska, a może włoska? Polscy miłośnicy dobrej kuchni mogą spróbować specjałów z prawie każdego zakątka świata, jednak nie zapominajmy także o tradycyjnych smakołykach z własnego podwórka.

„Cudze chwalicie, swego nie znacie”

Polska kuchnia to nie tylko pierogi, ale również sycące zupy, pyszne ciasta, golonka, a także wyborne trunki. Sukcesem są tutaj przede wszystkim starannie opracowane receptury, które są przekazywane z pokolenia na pokolenie. Dzięki temu możemy cieszyć swe podniebienia wyborną kaczką z żurawiną czy też kosztować smalczyk, a ich smak nigdy nas nie zawiedzie. Warto od czasu do czasu wrócić na rodzime podwórko i udać się do karczmy serwującej najlepsze polskie smakołyki. To nie tylko uczta dla podniebienia, ale także gwarancja miło spędzonego czasu np. podczas biesiady z muzyką na żywo.

Restauracja polska w Warszawie

Gdzie warto się udać, jeśli mieszkamy w stolicy? Godną polecenia restauracją polską w Warszawie jest Karczma u Dedka. To miejsce z klimatem, do którego chce się wracać. Tradycyjne potrawy, doskonały wystrój oraz miła obsługa zadbają o to, aby nasze wrażenia z pobytu w restauracji były jak najlepsze. Karczma serwuje gościom takie dania, jak m.in. zupę grzybową z łazankami, sarnę w jałowcowym sosie z surówką, placki po zbójnicku czy też puszysty sernik z lodami. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie.

Skosztuj tradycji

Karczma u Dedka to jedna z restauracji polskich w Warszawie, które oferują gościom staropolskie dania według sprawdzonych receptur. Jeśli szukamy miejsca, gdzie można nie tylko dobrze, ale i smacznie zjeść, to z pewnością będziemy zadowoleni. Oferta karczmy obejmuje także organizację imprez okolicznościowych.

Sukces! Wiadomość została wysłana.