rezerwacja

Staropolska karczma w Warszawie

Szukasz wyjątkowego miejsca, w którym można nie tylko spędzić miło czas, ale przede wszystkim skosztować pysznych dań? Warto odwiedzić restaurację serwującą tradycyjne przysmaki z polskiej kuchni. Karczma u Dedka zaprasza!

Ludowy klimat

Karczma u Dedka to restauracja w Warszawie w dzielnicy Praga. Lokal mieści się przy al. Zielenieckiej 6/8, zaraz obok Parku Skaryszewskiego. Zielona i spokojna okolica sprzyja wypoczynkowi z dala od centrum miasta. W tym miejscu ludowy klimat łączy się z tradycyjnymi recepturami na dania, dzięki czemu klienci mogą choć na moment przenieść się w czasie.

Dani kuchni staropolskiej

Oferta karczmy to przede wszystkim pyszne i sycące dania, które przypadną do gustu każdemu miłośnikowi kuchni staropolskiej. Menu zawiera takie pozycje, jak m.in. smalczyk z jabłkiem, śledzie, kaczkę z żurawiną, sarnę w jałowcowym sosie, królika w śmietanie, golonkę, świński kark z rydzami czy chłodnik z jajem. Karczma u Dedka posiada również kilka propozycji menu na imprezy okolicznościowe i przyjęcia weselne, z uwzględnieniem specjalnego jadłospisu dla dzieci.

Biesiada w dobrym stylu

Karczma u Dedka to restauracja w Warszawie Praga, która oferuje klientom znakomitą zabawę. Odbywają się tutaj biesiady z muzyką na żywo, ale nie tylko. Zima można spędzić miło czas podczas kuligu, natomiast latem warto postawić na aktywność fizyczną i pojeździć na rowerze lub też przeciwnie – wypocząć nad brzegiem jeziora. Pobliskie okolice zachęcają do zwiedzania i korzystania z uroków natury.

Sukces! Wiadomość została wysłana.